Mým posláním je žít a největší výzvou mého života je "zůstat svěží, dokud život běží"! Jen spokojený život mi dává smysl, proto se ho snažím naplnit tím, co mi dělá radost a z čeho mám dobrý pocit. Svému životu dávám smysl skrze pohyb, ke kterému byli lidé stvořeni. V mé kondici se odráží mé budoucí úspěchy. V tomto duchu vychovávám i své děti a předávám inspiraci svému okolí.

Pokud nacházíte v pohybu a ve své kondici stejný smysl života, tak pro vás můžou být inspirací mé eBooky, on-line kurzy, nebo i osobní setkání. Odkazy na ně naleznete níže.

Prozkoumejte eBooky zdarma!

Nejdříve prozkoumejte dostupné věci zdarma. Můžete číst články, nebo si stáhnout eBooky a zjistit tak, zda jsou vám tyto informace užitečné.

Pro hlubší poznání jsou tu pro vás připravená videa!

V případě, že vám již nestačí dostupné věci zdarma, tak jsou tu k dispozici placená videa. Videa jsou určená lidem se zájmem o dané témata a potřebou hlubšího poznání.

Máte rádi jasné instrukce a pevné vedení?

Potom využijte on-line kurzy!

Potřebujete-li jasné instrukce a pevné vedení, abyste pokročili na vaši cestě k lepší kondici a znalostem, potom jsou tu pro vás on-line kurzy. Klikněte na zvolený kurz a zjistěte, co se dozvíte a jak to bude probíhat.

Máte rádi osobní setkání?

Jste-li z okolí Brna a je pro vás dostupné nákupní centrum Olympie, tak to máte už jen kousek k osobnímu setkání se mnou.

Pokud je to pro vás daleko, ale i tak máte zájem o konzultaci, můžeme se setkat on-line na skypu.

Nechcete na nic čekat a jít rovnou do akce? Zvolte si trénink v přírodě.